Nebim Yazılım - Başarı Hikayeleri

  Sementa Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karsak:

 “Nebim V3 sayesinde; mağaza kasalarındaki satışlarda hız ve kontrol sağladık.”

Nebim V3 ERP, toptan satış ve perakende mağazacılık alanında özellikle ürün yönetimi ve sevkiyat süreçlerinde hızlı karar vermemizi sağladı. Ayrıca, Nebim V3'ün sunduğu mağaza kasalarında bulunan dokunmatik ekranlı satış uygulamaları ile hızlı, kontrollü ve güvenli bir satış sürecine sahip olduk. Sağlamış olduğumuz bu sağlıklı süreçler sonucunda ilgili personellerimizin de daha performanslı çalıştığını gördük.

 

 

 

  Brooks Brothers Türkiye Genel Müdürü, Füsun Kuran:

 "Nebim V3 ERP'nin kasadaki Paro entegrasyonu sayesinde müşterilerimize avantajlı kampanyalar sunuyoruz."

ABD'nin ilk hazır giyim markası olan ve Türkiye'deki ilk mağazasını Zorlu Center'da açan Brooks Brothers Türkiye Genel Müdürü Füsun Kuran, markanın büyüme planlarından, büyüme sürecindeki Nebim V3 ERP etkisinden ve gelecek planlarından bahsetti. Nebim V3'ü tercih etme nedenlerinden de bahseden Kuran, özellikle Nebim V3 ve Paro entegrasyonu ile sağladıkları faydaları anlattı.

 

 

 

 

 

 

“Yargıcı, Nebim V3 ile Depo ve Lojistik Süreçlerinde Verim Sağladı.”

Modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelen, Emir Yargıcı'nın "travel hard, work harder" felsefesini sürdüren bir marka olan YARGICI; marka oluşum süreçlerini, Nebim V3'ü tercih etme nedenlerini, ERP'ye geçiş dönemlerini, satın alma ve lojistikte Nebim V3 ERP'nin iş süreçlerine sağladığı katkıları bizlerle paylaştı.

 

 

 

 

 ONAT Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Onat:

 "Nebim V3 ile üretimden depoya, satış aşamasından satış sonrasına kadar tüm siparişlerimizi sorunsuz yönetebiliyoruz."

Dünyaca ünlü koleksiyonlarda tasarımları bulunan, 25 senedir ihracat yapan ve Türkiye'de 300'ü aşkın satış noktasında müşterileri ile buluşan bir grup şirketi olan Onat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Onat; FASHIONFRIENDS markasının hikayesinden ve Nebim V3 ERP'yi tercih etme nedenlerinden bahsetti.

 

 

 

 

 B&G Store Genel Müdürü Seyid Nebati:

 "Müşteri ilişkilerimizi ve ürün gelişimimizi daha iyi analiz edebilmek ve sonuç odaklı ilerleyebilmek için Nebim V3'ü seçtik."

2000 yılında Türkiye'nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ve kaliteyi ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adına yola çıkan, kendi üretimi olan Riccione ve Nebbati bb koleksiyonlarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründeki Patrizia Pepe, Baby Graziella, Phard Bebe, Zu Elements, Mariella Burani ve Bikkembergs gibi dünyanın en önde gelen markalarının çocuk line'larını da aynı çatı altında toplayan, sektörünün lider firmalarından B&G Store Genel Müdürü Seyit Nebati; 13 yıl içerisindeki gelişim ve değişimlerini, bu değişim sürecinde Nebim çözümlerinin rolünü ve Nebim V3 ERP'yi tercih etme nedenlerini bizlerle paylaştı.

 

 MÇS Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mekin Açar:

 "Nebim V3 ile siparişten sevkiyata tüm süreçlerimizde entegre bir yapıya kavuştuk."

1990 yılından itibaren valiz ve çanta sektöründe faaliyet gösteren, 2012 itibari ile de bayan ayakkabı sektörüne atılan MÇS Çanta firması Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mekin Açar, firmalarının oluşum sürecini ve bu süreçte Nebim'in yerini, Nebim V3 ERP ile gelen yenilikleri ve kolaylıkları Nebim e-Haber okuyucuları için anlattı.

 

 

 

 MOLU Firma Sahibi-Kurumsallaşma ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enes Molu:

 "Nebim V3, mücevherciliğin özel gereksinimlerini yanıtlayabilecek esneklikte çalışabilmesi ve kişiselleştirilebilir raporlama araçlarıyla iş süreçlerimizi hızlandırmamıza olanak sağladı. "

Mücevhercilik ve kuyumculuk alanlarında bir çok yenilikler sunmuş, 1980'li yılların başında ilk defa mücevheri bilimsel yönleriyle anlatan kitapçıklarda bilgiler yayımlayan MOLU firması Yönetim Kurulu Üyesi Enes Molu, Nebim işbirliği sürecini Nebim e-Haber okuyucuları için değerlendirdi. Nebim V3'ü seçme nedenlerinden bahseden Molu, Nebim'in perakende sektöründeki uzun geçmişi ve tecrübesinin, Nebim V3'ün esnek yapısı ve raporlama araçlarının kişiselleştirilebilir olmasının karar vermelerinde etkili olduğunu söyledi.

 

 Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu:

 "Yolumuza Nebim V3 ile  devam etme kararı aldık."

%100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratan, modayı bir yaşam stili halini getiren ve 1986 yılında DAMAT markası ile erkek hazır giyim sektörüne adım atan ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, perakendecilik alanında faaliyet gösteren marka ve şirketlerinde Nebim V3 ERP'yi tercih etme nedenlerini bizlerle paylaştı. Nebim Winner'dan Nebim V3'e geçiş sürecini değerlendiren Orakçıoğlu görüşlerini "Hızlı uyarlanabilir yapısı ve çoklu dil desteği özellikleri nedeni ile Nebim V3 ERP'yi tercih ettik." şeklinde belirtti.

 

 

 

 

 BirkenStock (Form Medikal) Şirket Sahibi Nazım Betin:

 “Nebim V3 ile tüm sistemi anlık olarak takip edebiliyor ve iş süreçlerinde daha hızlı kararlar alabiliyoruz.”

Heidi Klum ve Bon Jovi gibi dünya starlarının ürünler tasarladığı Birkenstock markasının 1987 yılından itibaren Türkiye temsilciğini yürüten Form Medikal Şirket Sahibi Nazım Betin; kuruluşlarından itibaren firmalarının gelişim sürecini, 2012 yılında Nebim V3 ERP ile tanışmalarını bizlerle paylaştı. İş süreçlerini daha güçlü, pratik ve sağlıklı bir duruma getirebilmek için sektör tecrübesine güvenerek Nebim ile bir işbirliği sürecine girdiklerini belirten Betin, Nebim V3 ERP'yi seçerken; ülkelere göre uyarlanabilir yapısı ve çoklu dil desteği özelliklerinin belirleyici olduğundan bahsetti.

 

 

  Justin Alexander Türkiye Operasyon Direktörü Savaş Mazıcıoğlu:

 "Nebim V3'ün Esnek Yapısı Sayesinde Başarıyla Büyümeye Devam Ediyoruz.‘'

Tasarımlarıyla 60 yıldır gelinlik modasına farklı bir çizgi kazandıran, "En İyi Kalp" ve "En İyi Tasarım" kategorilerinde uluslararası "Gelinlik Ödülü" alan, New York kökenli "Justin Alexander" markasının; Türkiye Operasyon Direktörü Savaş Mazıcıoğlu, 2011 yılından bu yana Nebim'in ERP çözümü Nebim V3 ile birlikte yürüttükleri çalışmalarını, Nebim V3'ün yurtiçi ve yurtdışı iş süreçlerinde sağladığı faydaları bizimle paylaştı.

 

 

 

 

 Dagi Genel Müdür Yardımcısı Şeniz Katgı:

"Üretimden Perakendeye Tüm Süreçlerimizde Nebim V3 ile Büyümeye Devam Ediyoruz.", 26.03.2013

İç çamaşırı, pijama, eşofman ve mayo pazarında lider bir marka olan Dagi Genel Müdür Yardımcısı Şeniz Katgı, 25.yıllarını kutladıkları 2008 yılında Nebim ile yollarının nasıl kesiştiğinden, bir ERP programına neden ihtiyaç duyduklarından ve adaptasyon sürecinden bahsetti. Dagi markasının büyüyen iş hacmi ve artan iş süreçlerinin artık kendilerini entegre ve veri ihtiyaçlarını hızla karşılayabilecekleri bir yapıya ittiğini belirten Katgı, bu nokta sektör deneyimini de göz önünde bulundurarak Nebim'i tercih ettiklerini belirtti.

 

 

 

 Arzu Kaprol Yönetim Kurulu Başkanı , Cem Kaprol:

 "Nebim V3 Kampanya Yönetimi ile İndirim Kararlarımızı Merkezden Anlık Olarak Yönetebiliyoruz.", 28.03.2013

Lüks perakende hazır giyim ve couture giyim alanında hem yurtiçinde, hem de uluslararası platformlarda yer alan bir tasarımcı markası olan ve 1995 yılında, aldığı birçok ödül ve özellikle prestijli Beymen Ödülü ile moda dünyasında adını duyuran Arzu Kaprol, kendi ismini taşıyan markasını o yıllarda tanıtmaya başlamış oldu. Marka, perakende alanında Türkiye'de lüks hazır giyim grubunda o tarihten itibaren büyümeye devam eden Arzu Kaprol Yönetim Kurulu Yardımcısı Cem Kaprol Nebim ile olan işbirliğinden, Nebim V3 ile birlikte ulaştıkları verimli iş süreçlerinden ve büyüme hedeflerinden bahsetti.

 

 

  İGS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan:

 "Nebim Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Raporlar Elde Ediyoruz.", 27.12.2012

1968 yılında temelleri atılan, kısa sürede Türkiye giyim sanayiciliğinin ve perakendeciliğinin en önemli erkek giyim markalarından biri konumuna erişen İGS'nin Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan, Kurumsal Kaynak Çözümleri için Nebim'i tercih etme nedenlerini, Türkiye'deki perakende sektörünü, 44 yılın ardından A1 şirketine devredilen İGS markasının konumlandırılmasını,  ve Nebim ile sağladıkları avantajları bizlerle paylaştı.

 

 

 Opmar Optik Genel Müdürü Sertaç Karaca:

 "Nebim'in Optik Sektörüne Özel Çözümleri Sayesinde Operasyonlarımız Pratikleşti ve Hızlandı.", 02.11.2012

2001 yılında kurulan Opmar Optik, Türkiye'nin ilk self servis gözlük mağazalarına sahip olan firmadır. 2012 itibari ile Türkiye çapında 40 mağazaya ulaşan Opmar Optik Genel Müdürü Sertaç Karaca; müşteri memnuniyeti ilkelerini, müşteri memnuniyeti ölçümleri açısından bakıldığında Nebim'in sunduğu çözümlerin faydalarını ve Nebim'in optik sektörüne özel çözümlerini Nebim e-haber okuyucuları için anlattı.

 

 

 Avrupa'nın en büyük bebek/çocuk mağazasını açma hazırlığında olan Hello Baby Genel Müdürü Alper Taşçı:

 "Nebim V3, Kurumsallaşma Yolunda Olan Firmalar İçin Bir Yol Haritası Oluşturmaktadır.", 09.11.2012

Çocuk giyiminde çoraptan yatak takımına, oyuncaktan çocuk arabasına kadar müşterilerine çok markalı bir yapı sunan Hello Baby firması Genel Müdürü Alper Taşçı; gelişmeleri, 2012 içerisinde İstanbul'da açmayı düşündükleri 5bin metrekare büyüklüğünde Avrupa'nın en büyük mağazası hazırlıklarını, Nebim Çözüm Ortağı Giltaş ile işbirliklerini ve Nebim V3'ün faydalarını anlattı.

 

 

 Sassofono Yönetim Kurulu Başkanı, Nevzat Fırat:

 "Nebim V3 ile Verimliliğimize Doğru Orantılı Olarak Sektördeki Rekabet Gücümüz de Arttı.", 08.11.2012

Lüks marka segmentinde ünlü olan, şık, göze çarpan ve elegant tasarım stili ile dünya moda trendleri izleyerek kendi orijinal koleksiyonlarını hazırlayan Sassofono firması Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Fırat, firmanın yurtiçi-yurtdışı firma faaliyetlerini ve Nebim ile gerçekleştirdikleri işbirliği sürecini değerlendirdi. Fırat, Sassofono markası olarak yurtdışına açılma planlarından, bu planlar içerisinde altyapılarında yaptıkları değişimlerden, Nebim'in bu dönemdeki desteğinden ve Nebim V3'ün faydalarından da bahsetti.

 

 

 Karınca Kurucu Ortak, Füsun Eczacıbaşı:

 "Nebim V3 ile stok takibi, depo yönetimi ve sipariş süreçlerinde zamandan tasarruf sağladık.", 02.10.2012

Mağazalarının sayısını artırmak ve Karınca firmasını Türkiye'ye yayılmış bir marka olarak görme isteği ile Nebim V3 ERP'yi tercih eden, sektörünün önemli markalarından Karınca firması Kurucu Ortağı Füsun Eczacıbaşı, sektördeki rekabet ve müşteri memnuniyeti kavramı ile ilgili görüşlerini bizlerle paylaştı. Nebim V3'le ilgili deneyimlerine, gelecek planlarına ve belirledikleri hedeflere de değinen Ortak, iş ortaklarına Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümleri hakkında önerilerde de bulundu.

 

 

  Sunglass Hut Türkiye Perakende Müdürü Seda Bur:

 "Nebim V3 ile Daha Esnek Bir Yapıya Kavuştuk."

Dünyada ve Türkiye'de faaliyet gösteren önemli uluslararası güneş gözlüğü perakende zincirlerinden olan Sunglass Hut firması Perakende Müdürü Seda Bur, firma faaliyetlerini, Nebim ile gerçekleştirdikleri işbirliği ve adaptasyon sürecini, Nebim V3 ile gelen yenilikleri ve müşteri memnuniyeti çalışmalarını değerlendirdi.

 

 

 Süvari Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, Fatih Coşkun:

"Yurtiçi ve Yurtdışı Ortaklarımız ile Nebim V3 Altyapısında Buluştuk."

Üretimden müşteriye tüm iş süreçleri için Nebim V3 ERP yazılımını tercih eden, tekstil ve hazır giyim sektörünün önemli markalarından biri de Süvari. Süvari Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Fatih Coşkun, Süvari markasının ticari iş süreçlerini ve Nebim V3 ERP yazılımının iş süreçlerine olan katkılarını, bir ERP projesinde olması gereken ve önemli gördükleri adımları ve gelecek planlarını bizlerle paylaştı.

 

 

 Cebir Tekstil Maraton Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya:

 "Nebim Sayesinde İş Süreçlerimiz Hızlandı.", 23.07.2012

Maraton, bünyesinde yer alan kesimhanesinde, kesim tasnif işlemini yaptıktan sonra gerek kendi bünyesindeki gerekse fason birimlerle ortaklaşa çalışarak, tüm imalat faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Firma, 100'ü aşkın personeli ve büyüyen makina parkurlarıyla Rusya, Polonya, Romanya, Ukranya, Kırgızıstan, Litvanya ve Çek Cumhuriyeti'ndeki müşterilerine hizmet veriyor. Müşteri profilini, erkek  spor giyimini tercih edenlerin oluşturduğu Cebir Tekstil Maraton Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kaya; iş süreçlerini ve Nebim ile olan proje sürecini değerlendirdi.

 

 

Panorama Tekstil Genel Koordinatörü Volkan Bostancı:

"Nebim ile Daha Cesur Kararlara İmza Atıyoruz.", 23.07.2012

2010 yılına kadar birçok markanın bayiliğini gerçekleştiren, yeni konseptiyle her yaş ve gelir grubuna hitap eden, zengin ürün grubu ve geniş müşteri kitlesine sahip olan Panorama Tekstil Genel Koordinatörü Volkan Bostancı, Nebim ile olan işbirliklerini, uygulamaya geçtikleri yeni konseptlerini ve Fildişi'nde açılan mağazalarının işleyişini anlattı. Bostancı, Nebim V3 ile merkezi satın alma ve lojistik gücünü de artırmış olduklarından, aynı stok kodlu ürünlerin, farklı diller, farklı fiyatlar ve farklı döviz kurları arasında hiçbir karışıklık olmadan satışını, Nebim'in sunduğu kolaylıklar sayesinde gerçekleştirebildiklerinden bahsetti.

 

 

 YELSS Bijuteri Aksesuar ve Tekstil Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Tamer Birlik:

"Her Türlü Bilgiye Nebim V3 ile Hakim Olduk.", 20.07.2012

Bijuteri Aksesuar ve Tekstil Ürünleri alanında Türkiye'nin önemli markaları arasında yer alan Yelss, 2008 yılından bu yana kendi markasıyla sektöre hizmet veriyor. Bu dönemde yurtdışı faaliyetlerine de ağırlık veren Yelss Bijuteri'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik, Nebim Winner ile başlayan ve Nebim V3 ERP ile devam eden Nebim işbirliği sürecinden ve firmalarında elde ettikleri faydalardan bahsetti.

 

 

 Nebim-İpekyol Bir Başarı Hikayesi

MODA PERAKENDESİNDE YENİ TEKNOLOJİ NEBİM V3, 08.06.2012

Sadece bir ERP projesi olarak değil, çağdaş perakende yaklaşımının yeni nesil kodları hakkında da ipuçları barındıran İpekyol - Nebim işbirliği, sektörün bilişim teknolojileriyle ivme kazanması açısından da önemli bir yere sahip. Perakendeci, toptancı ve üretici firmalara yönelik kurumsal kaynak planlama çözümleriyle sektörün lider yerli yazılım şirketi konumunda olan "Nebim", başarı
hikayelerine bir yenisini daha ekledi. Hazır giyim sektörünün ileri gelen markalarından İpekyol, "Nebim V3 ERP" çözümünü tercih etti.

 

 

 Polaris Genel Müdürü Oktay Şahin:

“ERP'de Tercihimiz Nebim V3 Oldu.”, 08.06.2012

Türkiye'nin en büyük entegre ayakkabı üretim tesislerine sahip önemli bir sanayi kuruluşu olan Ziylan Grubu markalarından Polaris Genel Müdürü Oktay Şahin, markanın başarıya ulaşma sürecinde yaşadıklarını, tüketici ilişkilerini ve Nebim işbirliğini değerlendirdi. Nebim V3 arayüzünü de kısa sürede benimsediklerini belirten Oktay Şahin, geleceğe yönelik büyüme planlarını da paylaştı.

 

 

 

 Miss Poem Genel Müdürü Murat Uzun:

 "Nebim ile Verimli Satış Süreçlerine Ulaştık.", 12.04.2012

Genç ve sade bir tasarım anlayışına sahip olan Miss Poem Genel Müdürü Murat Uzun, genç giyim pazarını değerlendirerek dünya modasındaki akımların hızlı değiştiğini ve bu değişimlerin sonucu olan "fast fashion" akımını vizyon edindiklerini, bu pazarda gençlerin "hep trend" olma felsefesine cevap verebildiklerini anlattı. Nebim ile hem toptan hem perakende birimlerinde stokları doğru bir şekilde takip etmeye başladıklarını söyleyen Uzun, Nebim ile ürün yönetimini daha sağlıklı yapabildiklerini de anlattı.

 

 

 Intersport Türkiye Ülke Müdürü Aydın Kanatlı:

 "Nebim ile Stok Yönetiminde Hızlı Kararlar Alabiliyoruz.", 07.03.2012

40 ülkede 5.000'in üzerinde mağazası bulunan dünyanın en büyük spor ürünleri perakendecisi olan Intersport Türkiye Ülke Müdürü Aydın Kanatlı, Nebim'le işbirliklerinin başlangıcı sürecinden, Nebim'i tercih etme nedenlerinden ve Nebim çözümlerinin etkin kullanım alanlarından bahsetti. Türkiye spor ürünleri pazarının en önde gelen aktörlerinden biri olarak pazarı Türkiye açısından değerlendiren Kanatlı, 2012 yılına özel büyüme planlarından da bahsetti.

 

 

 

 Leydi AVM Genel Müdürü Cahit Gönül:

 "Nebim ile Verimli İş Süreçlerine Sahip Olduk.", 06.03.2012

Beyaz eşya, mobilya, ev tekstili, zücaciye, elektronik ve aksesuar ürün gruplarını bünyesinde barındıran, sektörün öncü firmalarından Leydi AVM Genel Müdürü Cahit Gönül, 2011 yılı değerlendirmesi ve 2012 hedeflerinden bahsetti. 2012 yılında daha planlamalı bir yapı ile sektördeki rekabete ayak uydurarak büyümeye devam etmeyi planladıklarını söyleyen Gönül, Nebim ile işbirliklerine ve Nebim'in iş süreçlerine olan katkılarına da değindi.

 

 

 Jimmy Key Yönetim Kurulu Üyesi, Günseli Ünlütürk:

"Nebim Çözümleri Firmamızı Güçlü Kılıyor.", 20.02.2012

Spor şıklığa önem veren Jimmy Key Yönetim Kurulu Üyesi Günseli Ünlütürk, genç giyim pazarını, 2012 hedeflerini ve Nebim işbirliğini değerlendirdi. Ünlütürk, koleksiyonları hazırlarken dünya modasını takip edip farklı tasarımlar ortaya çıkarmaya çalıştıklarından, rahat ve şık giyim gibi çok seçenek bulunan, genç kalan bir koleksiyon için beklentinin de ötesinde bir şeyler yapmak istediklerini anlattı.

 

 

 Karaca İcra Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş :

 "Nebim ile Süreçlerimiz Hızlandı.", 20.02.2012

1917 yılında kurulan,1998'den beri Avrupa ve Ortadoğu'da birçok ülkeye ihracat yapan Karaca İcra Kurulu Başkanı Cüneyt Güneş, en yüksek kaliteyi en güvenilir şekilde kusursuz hizmetle müşterilerine sunmanın kendileri için bir imza olduğundan bahsetti. Yenilikleri takip eden, dünya standartlarında bir marka olma yolunda ilerleyen Karaca'nın temel felsefesinin müşteri memnuniyetine dayandığına da değinen Güneş, Nebim'in bu memnuniyetteki rolünü de değerlendirdi.

 

 

 Journey Yönetim Kurulu Başkanı, Ercan Görür:

 "Nebim ileTüm Türkiye'ye Gelişmeleri Anında İletebiliyoruz.", 03.02.2012

1996 yılında üretici olarak bayan hazır giyim sektörüne giren, 2000 yılında açtığı ilk mağazası ile de mağazacılığa adım atan ve bugün Türkiye genelinde 100'den fazla noktada hizmet veren Journey Firma Sahibi Ercan Görür Journey markasının gelişim sürecinden ve Nebim yazılımlarının verim artırıcı rolünden bahsetti.  Nebim ile birlikte iş süreçlerinin hızlandığına da değinen Görür,  Nebim iş zekası uygulamaları ile daha net ve doğru veriler ile sağlıklı kararlar aldıklarını da söyledi.

 

 

 

 Özcan Aydınlatma Genel Müdürü, Sibel Demir:

 "Nebim V3 sayesinde iş süreçlerimizde hata payımız azaldı ve iş akışımız hızlandı."

Aydınlatma sektöründe yerli üretim yapan ve 33 farklı ülkeye ihracat yapan sektöründe öncü Özcan Aydınlatma Genel Müdürü Sibel Demir, mağazalardan, ofislere, hastane aydınlatmasından ev aydınlatmasına kadar her türlü iç mekana uygulanabilecek ürün gruplarından, Özcan Aydınlatma hizmet ve müşteri memnuniyet politikalarından ve Nebim V3 ile firmalarında kazandıkları dinamizmden ve yeniliklerden bahsetti. Öncü oldukları Aydınlatma sektörü ve markaları için 2011 değerlendirmesi yapan ve 2012 hedeflerine değinen Demir, Nebim'in yeni ERP çözümü Nebim V3'ü tercih etme nedenlerinden, geçiş ve adaptasyon süreçlerindeki yoğun eğitim programlarından da bahsetti.

 

 

 Nursace Firma Sahibi Nurettin Çelik:

"Nebim Sayesinde Hızlı ve Güvenli Bilgi Akışına Sahip Olduk."

1994 yılında kurulan ve bugün 13'ü Türkiye'de, 5'i yurtdışında olmak üzere toplam 18 mağazası bulunan Nursace Firma Sahibi Nurettin Çelik markalarının gelişmesini, bu süreçte Nebim çözümlerinin faydalarını ve Nebim işbirliği sürecini bizlerle paylaştı. Üretimin başlangıcından perakende satışa kadar tüm aşamalarda Nebim kullandıklarını belirten Çelik, Nebim sayesinde hızlı ve güvenilir bilgi akışına sahip olduklarından da bahsetti.

 

 

 

 JAG CLUB Genel Müdürü Serap Polat:

 "Nebim V3 Yenilikçi Yaklaşımı ile Firmamıza Artı Değer Katıyor."


Kalitesi ve kullanıcılarına sağladığı prestij nedeniyle pek çok ünlü isim tarafından tercih edilen Jag Club firması Genel Müdürü Serap Polat, el yapımı bir Jag Club ayakkabısının satışa sunulmadan önce geçirdiği evreleri, bir çok ünlü ismin tercih etmesinin sebeplerini ve gelecek planlarını bizler ile paylaştı. Polat, ayrıca Nebim'in firmalarına kattığı değerlere ve Nebim V3 ile gelen yeniliklere de değindi.

 

 

 

 Perlina Mağazaları Sahibi Mehmet Katırcı:

 "Tüm İş Süreçlerimiz için A'dan Z'ye Nebim Çözümlerini Tercih Ettik."

Kendilerine has çizgileriyle sektörde, itibarlı ve aranan bir marka olmayı başaran Perlina Mağazaları Sahibi Mehmet Katırcı, Türkiye'nin sayılı firmaları arasında yer almalarının sırrından, Nebim ile olan işbirliklerinden ve gelişim sürecinden bahsetti.. Katırcı, hitap ettikleri müşteri profilinden, büyüme hedeflerine kadar pek çok değerli bilgiyi bizlerle paylaştı.

 

 

 

 Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Öksüz:

 "Nebim V3 Yenilikleriyle Fark Yaratmayı Hedefliyoruz."

Türkiye'ye giren ilk yabancı marka olan Lee Cooper Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet  Öksüz, Lee Cooper markasının pazardaki konumunu, büyüme stratejisini ve genç  giyim pazarını değerlendirdi. Nebim ile birlikte sürdürdükleri başarılı  çalışmalara da değinen Öksüz, iş ortaklarına Kurumsal Kaynak Planlama çözümleri ile ilgili önerilerde de bulundu. Hem kadınlara hem de erkeklere günün her saati giyilebilecek rahat ve şık bir koleksiyon sunan Lee Cooper, Nebim sayesinde toptan ve konsinye müşterilerine değişik şekillerde ve avantajlarla satışta bulunduklarından bahsetti.

 

 

 

 

 

 

 

 Elegance Optik Shop Yönetim Kurulu Başkanı, Kazım Ağca:

 "Nebim'in entegre yazılımları sayesinde verimliliğimizi artırdık."

25 yılı aşkın süredir optik sektöründe ithalat, üretici ve dağıtıcı olarak hizmet veren şirketlerin yatırımlarıyla ve sektöründe köklü optisyenlik müesseselerin katılımıyla bir araya gelen, ilk mağazasını 2010 Şubat ayında açan ve kısa sürede açılan 29 ildeki 70 mağazası ile Türkiye'nin en büyük optik perakende zinciri olan Elegance Optik Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Ağca, Nebim ve Elegance Optik Shops'un yolları ne zaman ve nasıl kesişt, bu geçiş ve adaptasyon sürecinde neler yaşandığını bizlerle paylaştı.

 

 

 Ender Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Gizer :

 "Nebim sayesinde daha verimli çalışan ve müşterileri daha mutlu bir Ender var."

1976 yılında sektöre adım atan ve sektörünün öncü firmalarından olan Ender Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Gizer, Nebim ile yollarının 2002 yılında kesiştiğini, uyarlama ve adaptasyon süreçlerinin beklenilenden çok daha kısa bir süre içerisinde atlattıklarından bahsetti. Gizer, tüm bu adaptasyon süreci boyunca Nebim'in ihtiyaçlara göre hızlı çözüm üreten yapısı ve ekibi sayesinde
uygulamalardan maksimum verim alabildiklerine de değindi.

 

 

 GIZIA Yönetim Kurulu Başkanı, İsmail Kutlu:

 "Nebim ile yolumuza daha emin adımlar ile devam ediyoruz."

Dünya çapında bir bilinirliğe sahip olan Gizia Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kutlu, Nebim ile işbirlikleri süresince riskleri çok iyi analiz edip, doğru ve sağlıklı kararlar alabildiklerinden bahsetti. Alınan hizmetin sürekliliğinin de çok önemli olduğunu belirten Kutlu, Nebim ile bu sürekliliği sağladıklarını ve aynı ölçüde verimliliklerini arttırdıklarına da değindi. Dünya çapında Amerika'da, Ortadoğu'da, eski doğu bloku ülkelerinde, Avrupa'nın en prestijli caddelerinde ve tabiki Rusya'da bir dünya markası olarak anılan 80 mağazası, 1000'e yakın satış noktası ile dünya devleri ile aynı platformda yer almayı planlayan GIZIA, bu planlar içerisinde Nebim'in oynadığı rolü de bizlerle paylaştı.

 

 

Chima Genel Müdürü Atilla Gülhan:

"Nebim Sayesinde Zamanımızı ve İş Gücümüzü Etkin ve Verimli Bir Şekilde Kullanıyoruz."

Sektörünün öncü firmalarından Chima Genel Müdür Atilla Gülhan Nebim çözümlerini tercih ederken belirledikleri hedeflerden, bu hedeflere nasıl ulaştıklarından ve hem Nebim ile olan hem de Chima olarak gelecek planlarından bahsetti. Gülhan, Nebim ile birlikte zaman ve iş gücü kaybını minimuma indirdiklerine ve sağladıkları diğer faydalara da değindi.

 

 

 

 

 

 

 Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim:

 "Nebim V3 sayesinde iş süreçlerimizi daha etkin bir şekilde yönetiyor ve verimliliğimizi artırıyoruz."

Derimod Yönetim Kurulu Başkanı ve Perakende Sektörünün Duayenlerinden Ümit Zaim, sektörde Derimod’u nasıl konumlandırdıklarından, Derimod markasının marka serüveninden, Nebim işbirliği ve adaptasyon sürecinden bahsetti. Zaim, Nebim’i tüm departmanlarında entegre bir şekilde kullandıklarına, Nebim V3’ün kullanım kolaylığı ve hızlı uyarlanabilir yapısı sayesinde programı hızla benimsediklerine de değindi.

 

 

 

Çetmen Genel Müdürü, Cemil Akbulut:

 "Nebim ile pek çok verim artırıcı çalışmaya imza attık."

Çetmen Genel Müdürü Cemil Akbulut, Nebim'i tercih etme nedenlerini, geçiş sürecini ve programın faydalarını bizlerle paylaştı. Akbulut düşüncelerini " Mevcutta kullandığımız program ile beklentilerimize cevap alamıyorduk, istediğimiz entegre yapı ve verim almak konusunda problemlerimiz vardı. Nebim'e olan ihtiyaç, tam bu noktada su yüzüne çıktı. 2006 yılında Nebim'e geçişimiz ile birlikte pek çok hedefimiz vardı. Ancak bu hedeflerin başında dağınık olan iş yapımızı entegre bir sistem altın toparlayabilmek ve verimliliğimizi artırmaktı. Bu anlamla Nebim bize hem üretim süreçlerimizde hem de perakende süreçlerimizde verimimizi artıran entegre bir yapı sundu. Hedeflerimize bu noktada ulaştığımızı söyleyebiliriz. Nebim ile birlikte tüm işlemlerimizi anlık olarak takip edebiliyoruz ve etkin bir şekilde yönetebiliyoruz. Anlık takip edilen tüm süreçlerimizin detayları raporlarını ve analizlerini alabiliyoruz. Böylece Nebim sayesinde verim artıran birçok çalışmaya imza atmış oluyoruz." şeklinde paylaştı.

 

 

 

 

 Bücürük Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Ünal :

 "Nebim ile İş Yükümüz Azaldı ve Zamandan Tasarruf Sağladık."

Nebim yazılımlarını Finans ve Muhasebe, Ürün Yönetimi, Mağaza Takibi, Perakende Satış, Promosyon ve İnsan kaynakları bölümlerimizde etkin bir şekilde kullanıyoruz. Nebim is zekası çözümleri ile siparişler, depo envanterleri ve mağazacılık ile ilgili raporlarımızı hızla ve istediğimiz detayda alabiliyoruz. Nebim yazılımlarını tüm modüllerinin entegre çalışması sayesinde Bücürük olarak iş yükümüz azalıyor ve zamandan tasarruf sağlayabiliyoruz.

 

 

 Yakupoğlu A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Vedat YAKUPOĞLU:

 "Nebim'in tecrübeleri daha hızlı ve verimli bir şekilde yol almamızı sağladı."

Yakupoğlu Deri Sanayi 1400 kişilik işgücü, 100 milyon UDS 'yi aşan cirosu, yıllık 4 milyon bot kapasitesi ve 25'ten fazla ülkeye yaptığı ihracatı ile Avrupa'nın en büyük teknik bot üreticisidir. Yakupoğlu firması Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Yakupoğlu, Nebim çözümlerini uygulamaya başlarken belirledikleri hedeflerin; çok hızlı bir şekilde büyüyen bir firma olarak tüm operasyonlarını kişiye bağımlılıktan kurtarıp, pazarlamadan depolara, üretimden finansa kadar tüm bölümlerin ilgili tüm kişilerce izlenebilir ve denetlenebilir hale getirilmesi, bu konularla ilgili kayıtların hızlı ve güvenilir bir şekilde raporlanabilmesi, analiz edilip yönetimsel kararların daha hızlı alınması olduğundan bahsetti. Yakupoğlu, Nebim sayesinde hedeflerine fazlasıyla ulaştıklarını da söyledi.

 

 Karton Yönetim Kurulu Başkanı Canip Karakuş:

 ‘Nebim'in parametrik ve entegre altyapısı ile kullanım kolaylığı ve hız sağladık.'

1988 yılında Balgat, ehlibeyt mahallesinde 3.500 m2 kapalı alan 1.500 m2 açık alanı bulunan kendi fabrikası inşa edilmiş ve 1990 yılında inşa edilen bu fabrikaya taşınan, 400 adet personeli, 65 adet Shima Seiki Örgü makinası 160'a yakın dikiş makinası ile yaklaşık 1.000.000 adet yıllık üretim kapasitesine sahip olan Karton firması Yönetim Kurulu Başkanı Canip Karakuş, Nebim Tedarik ve Üretim uygulaması ile iş süreçlerini tek bir alana taşıdıklarından ve bu sayede veri girişlerinde kolaylık ve hız sağladıklarını ve uygulama ile planlama fonksiyonlarının daha verimli çalışır duruma geldiğini anlattı.

 

 Vedat Stamati, Çiçek İç Giyim Yönetim Kurulu Başkanı:

 "Nebim'in çözüm odaklı yaklaşımı ile hep bir adım ileri gittik."

Sektörün önde gelen firmalarından Çiçek İç Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Stamati, Nebim ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden, geçiş sürecinden ve verimli Nebim yazılımlarından bahsetti. Nebim’in çözüm odaklı yaklaşımının ilerlemelerinde olumlu etkisi olduğunu belirten Stamati, yakın gelecekte gerçekleştirmeyi düşündükleri çalışmalarından da bahsetti.

 

 

 FAİK SÖNMEZ Yönetim Kurulu Başkanı, Mete Sönmez:

 "Nebim ile kaynaklarımızı daha verimli kullanıyoruz."

Firmamızda 2004 yılından itibaren üretimden, satışa kadar tüm aşamalarda Nebim yazılımlarını kullanıyoruz. O dönemde kullandığımız yazılım, firmamızın ihtiyaçlarını ve beklentilerimiz tam anlamıyla karşılamıyordu. Seçim aşamasında "kaynaklarımızı en iyi şekilde kontrol edip, hızlı karar vermememizi sağlayan bir yazılım çözümü" arayışına girdik. Seçeceğimiz yazılımın perakende sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamasını ve esnek yapıda olmasını hedefliyorduk. Yaptığımız araştırmada Nebim'in sektör tecrübesinin diğer aday firmalar arasında öne çıktığını gördük ve tercihimizi Nebim yönünde kullandık.

 


 B&G Store Genel Müdürü Seyid Nebati:

 'En iyi yazılımı bile aldığınızda, en önemli olan etken onu size uygulayacak olan ekiptir.'

2000 yılında Türkiye' nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ve kaliteyi ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adına  yola çıkan, kendi üretimi olan Riccione ve Nebbati bb koleksiyonlarının yanı sıra dünya modasının çocuk giyim sektöründeki Patrizia Pepe, Baby Graziella, Phard Bebe, Zu Elements, Mariella Burani ve Bikkembergs gibi dünyanın en önde gelen markalarının çocuk line'larını da aynı çatı altında toplayan, sektörünün lider firmalarından B&G Store Genel Müdürü Seyit Nebati, uyguladıkları Nebim çözümlerini ve bu çözümlerin entegrasyonu aşamasında yaşadıkları deneyimleri bizlerle paylaştı. Nebati, tüm bu geçiş süreci esnasında karşılaştıkları uzman ekip hakkında da bilgi verdi.

 

 

 

 BETA Yönetim Kurulu Üyesi, Özlem İkiışık:

 "Nebim sayesinde müşteri odaklı verimliliğimizi artırdık."

1970'lerin başında ayakkabı serüvenine başlayan, bugün Türkiye'de 25 mağazası bulunan Beta Yönetim Kurulu Üyesi Özlem İkiışık Nebim çözümleri ile sağladıkları faydalardan, hedeflerinden ve gelecek planlarından bahsetti. Nebim ile işbirliklerinin 1988 yılına dayandığına da değinen İkiışık, Nebim'in perakende sektörü ihtiyaçlarını doğru şekilde inceledeğine, bu doğrultuda yeni çözüm
sistemleri geliştirdiğine ve bu sistemler sayesinde müşteri odaklı verimliliklerini artırdıklarından da bahsetti.

 

 

 Mert Optik Yönetim Kurulu Başkanı Pala ve Mert Optik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Pala:

 "Büyümemizde ve gelişmemizde Nebim'in büyük rolü oldu."

1983 yılından itibaren optik sektöründe yer alan, Türkiye çapında 28 mağaza ile müşterilerine hizmet veren ve dünya markalarını zengin ürün çeşitliliğiyle bünyesinde bulunduran Mert Optik Nebim'e geçiş sürecini ve hedeflerini anlattı. Nebim'in optik sektörüne özel sunduğu çözümlerden, bu çözümlerle vardıkları sonuçlardan, büyüme ve gelişmelerine olan katkılarından da bahsetti.

 

 

 

 PENTİ Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo:

 "Nebim'in yenilikçi ve ölçeklenebilir yapısı ile birlikte her geçen gün verimliliğimiz daha da arttı."

"Penti" markası ile kadın çorabı, kadın iç giyimi, ev giyimi, mayo tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet göstermekte olan ve bugün alanında Türkiye'nin lider kuruluşu olan Penti Türkiye Pazar payının % 30'una sahip  Avrupa'nın en büyük ilk 10 üretici firması arasında yerini almaktadır. Global bir üretici olarak Avrupa'da da pazar payını her yıl arttıran Penti Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, Nebim sayesinde yakaladıkları avantajları ve işbirliklerini değerlendirdi.

 

 

 LEVI STRAUSS Türkiye Genel Müdürü, Hakan Atalay

 "Nebim satış aktivitelerimizin artmasında büyük rol oynamaktadır."

Jean'in dünyadaki yaratıcısı Levi Strauss & Co Türkiye Genel Müdürü Hakan Atalay, Nebim yazılımlarını firmalarında hangi aşamalarda kullandıklarından, yazılımları uygulamaya başlarken belirledikleri hedeflerden ve elde ettikleri sonuçlardan bahsetti. Türkiye perakende sektörünü de değerlendiren Atalay, müşterilerinin beklentilerine, bu beklentilere Nebim çözümleri ile nasıl daha hızlı ve verimli cevap verdiklerine de değindi.

 

 

 Euromoda Yönetim Kurulu Başkanı, Ceyhun Türkgenç:

 "Nebim işbirliği bizim için çok yerinde bir karardı."

Türkiye genelinde 100'e yakın seçkin satış noktasında perakende sektörünün nabzını tutan Euromoda Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhun Türkgenç 1995 yılında başlayan ve her yıl perçinlenerek devam eden Nebim serüveninden bahsetti. 15 yıl öncesine dayanan işbirliğini değerlendiren Türkgenç, Nebim ile işbirliğinin kendileri gibi özellikle yurt içi ve yurtdışı 100' ü aşkın mağaza ve franchise'ı bulunan firmalar için çok yerinde bir karar olduğundan da bahsetti.

 

 

 

 Herry Yönetim Kurulu Başkanı, Selami Sarı :

 "Nebim çözümleri sayesinde mevcut koşulları daha doğru okuyarak verimliliğimizi artırdık."

Sektörünün lider firmalarından Herry Yönetim Kurulu Başkanı Selami Sarı Nebim iş birliği sürecini, hedeflerini, Nebim çözümlerini ve perakende sektörü hakkındaki görüşlerini bildirdi.Sarı, Nebim çözümleri sayesinde bulundukları 2004 yılından itibaren mevcut koşulları daha doğru okuyabildiklerini ve verimliliklerini fark edilir derece artırdıklarından da bahsetti.

 

 

 

 

 

 

 Lescon Genel Müdürü M.Emin Doğrucu:

 "Nebim firmamızda bir devrim ve rönesans etkisi yaratmıştır."

Sektörünün öncü firmalarından Lescon Genel Müdürü M.Emin Doğrucu Nebim'in Lescon'nun büyüme ve gelişme süreçlerine büyük katkıları olduğunu belirtti. Nebim işbirliği sürecini ve sağladıkları faydalara da değinen Doğrucu, Nebim sayesinde anlık olarak her detayı inceleyebildiklerinden ve daha hızlı sonuçlara varabildiklerinden de bahsetti.

 

  BATİK Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Ziyal :

 "Nebim ile birlikte planlamalarımızda daha doğru adımlar attık ve doğru bir alt yapı oluşturduk."

1980 yılında Osmanbey'de kurulan ve kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Batik Örme firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Ziyal, Nebim'e geçişleri ile birlikte siparişten, satış anına kadar olan tüm süreçlerini aynı program altında entegre olarak kullanmaya başladıklarını ve geçiş sonrasında kısa sürede fark edilir bir oranda operasyonel olarak hızlandıklarını belirtti. Ziyal, Nebim iş zekası uygulaması Halojen ile düzenli ve sıklıkla alabildikleri ayrıntılı raporlar sayesinde ürün yönetimini eskisine göre daha sağlıklı ve rahat yapabildiklerine de değindi.

 

 

 

 

 

  Gül Erden, Starkey Genel Müdürü :

 "Nebim Çözümleri Sayesinde Hedeflerimize Ulaşmaya Devam Ediyoruz."

Hem işitme engellilere hem de işitme kaybına çözüm bulmaya çalışan tüm profesyonellerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üreten, Amerika"nın lider firması Starkey Genel Müdürü Gül Erden Nebim ve iş ortağı Turkuaz sayesinde tüm iş süreçlerini hızla yönetebildiklerini ve bu sayede zamandan tasarruf sağladıklarını belirtti. Erden, Nebim"e geçiş sürecindeki "tüm iç işleyişi ile  merkez- şubeler arası süreçlerin profesyonelce yönetilmesi, kayıt altına alınması, takip edilmesi, düzeltilmesi, istenilen zaman aralıklarında, tercih  edilen formatlarda raporlanması ve analiz edilebilmesi" gibi hedeflerini de değerlendirdi.

 

 

 

 

 

  BUN DESIGN Şirket Ortağı Hasip Özbudun :

 "Nebim'in çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde karşılıklı fayda sağlıyoruz."

Farkı ürün konsepti ile dikkat çeken, sektöründe lider olan BUN DESIGN Şirket Ortağı Hasip Özbudun, gelişen teknolojiden, değişen taleplerden, verimlilikten ve Nebim"in verimlilikleri üzerindeki etkilerinden bahsetti. Nebim"in tüm mağazaları ile iletişimlerinin temelini oluşturduğunu belirten Hasip Özbudun, Nebim sayesinde tüm mağaza takiplerini, transferlerini ve analizlerini daha hızlı gerçekleştirebildiklerine de değindi.

 

 

 

 

 

 

 Koton Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden Yılmaz ve Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz :

 "Nebim ile gerçekleştirdiğimiz altyapı çalışmaları kontrol ve takip mekanizmamızın itici gücünü oluşturuyor."

1988 yılında Kuzguncuk'ta küçük bir butik olarak işe başlayan, bugün 24 ülkede, 222 mağazası bulunan Koton, hem Türkiye, hem de dünyada büyük bir hızla büyüyor. Müşterilerinize yıl içerisinde çok yüksek adetlerde koleksiyon ve model sunan ve Türkiye'de 150'nin üzerinde, yurtdışında 60'ın üzerinde mağazası bulunan Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Gülden Yılmaz, bu kadar büyük bir operasyonu Nebim sayesinde nasıl yönettiklerini, mağazalar arası kontrolü ve takibi nasıl sağladıklarını annattı.

 

 

  Inter Mutfak Genel Müdürü Lütfü Küçük :

 "Nebim ile %100 Kontrol Sağlıyoruz."

Sektörünün öncü firmalarından Inter Mutfak Genel Müdürü Lütfü Küçük, kuruldukları 1993 yılından beri Nebim ile işbirliği içerisinde olduğunu belirtti. Küçük, bugün gelinen noktada tüm stoklarını, satışlarını ve müşteri bilgilerini Nebim sayesinde en doğru ve hızlı bir şekilde yönetebildiklerine de değindi. Nebim kullanmaya başlarken belirledikleri "Satış ve stok kontrolleri sürecinde kolaylık sağlamak ve sistemin kontrolünü en doğru şekilde gerçekleştirmek" hedefinden de bahseden Küçük, şu anda sistemde %100 kontrol sağladıklarını ve süreçleri en doğru şekilde yönettiklerini söyledi.

 

 

 

 SÜVARİ Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Coşkun:

 "Nebim ile iş süreçlerimizi daha mükemmelleştirdik."

Sektörünün öncü firmalarından Inter Mutfak Genel Müdürü Lütfü Küçük, kuruldukları 1993 yılından beri Nebim ile işbirliği içerisinde olduğunu belirtti. Küçük, bugün gelinen noktada tüm stoklarını, satışlarını ve müşteri bilgilerini Nebim sayesinde en doğru ve hızlı bir şekilde yönetebildiklerine de değindi. Nebim kullanmaya başlarken belirledikleri "Satış ve stok kontrolleri sürecinde kolaylık sağlamak ve sistemin kontrolünü en doğru şekilde gerçekleştirmek" hedefinden de bahseden Küçük, şu anda sistemde %100 kontrol sağladıklarını ve süreçleri en doğru şekilde yönettiklerini söyledi.

 

 

 

 ROMAN Genel Koordinatörü Buğra Toplusoy:

 "Karşılaştığımız Pek Çok Sıkıntıyı Nebim ekibi ile Koordineli Çalışarak Aştık."

Uzun yıllardır Nebim ile işbirliği içerisinde olan, sektörün öncü firmalarından Roman Genel Koordinatörü Buğra Toplusoy, Nebim ile birlikte geçirdikleri değişimi anlattı. Toplusoy, Nebim ile çıktıkları bu değişim sürecinde karşılaştıkları zorluklara ve Nebim ekibinin bu zorluklar karşısındaki tutumuna ve hızla sundukları çözümlere de değindi. Azerbaycan, Kazakistan, Ürdün gibi birçok ülkede mağazalarımız bulunmaktadır. ABD, İngiltere ve Hollanda gibi birçok Avrupa ülkesinde corner shop şeklinde satış noktaları yer alan Roman, araştırarak ve doğru ortaklıklar kurarak, kendi yatırımları ile yurtdışı mağazalaşma sürecine ağırlık verdiklerini belirtti.

 

 

 

 

 

 Hakan Sezgin, Sezgin Group Yönetim Kurulu Başkanı:

 "Nebim sayesinde müşterilerimiz ile sağlıklı ve verimli iletişim kurmaya başladık."

Mücevherat ve aksesuar sektörünün lider markalarından Sezgin Group firması Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin, Nebim çözümlerine geçiş sürecini ve bu süreç sonrası sistemlerinde ki olumlu değişimleri ve yakaladıkları avantajları bizlerle paylaştı. Nebim ile birlikte daha düzenli, hızlı ve sağlıklı bir yapıya kavuştuklarını belirten Sezgin, Nebim çözümlerini uygulamaya başlarken kendi içlerinde belirledikleri hedeflere gelinen nokta itibari ile fazlasıyla ulaştıklarını belirtti.

 

 

 

 

 

 

 Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu :

 "Nebim ile inovasyonlar gerçekleştirdik."

ORKA Group, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratan ve modayı bir yaşam stili halini getirmiş genç bir moda merkezi olan ve 1986 yılında  DAMAT markası ile erkek hazır giyim ve tekstil sektörüne adım atan ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Nebim çözümlerini tercih etme nedenlerini ve geçiş sürecini bizlerle paylaştı. Orakçıoğlu Nebim ile ilgili olarak "Perakendecilik alanında faaliyet gösteren şirketlerimizde tam bir ERP çözümü ile optimum başarıyı sağlamak istedik, öncelikle hedeflerimiz perakende tarafında eksiksiz olarak tüm kampanyalarımızı, satışlarımızı yönetebilmek,doğru veri akışını merkezimize yansıtmaktı. Bu konuda Nebim'le birlikte geçirdiğimiz yolculuğumuzda şu ana geldiğimizde, Nebim yazılımlarından firmamıza uygun olan fonksiyonları uygulayıp, operasyonlarımızdaki verimliliği üst düzeye çıkartmaktayız." dedi.

 

 

 

 

 Levent Özçoban :

 "Nebim ile Verimliliğimizi Artırıyoruz."

Sektörünün lider markalarından POLOGARAGE Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçoban , Nebim ile uzun yıllara dayanan işbirliklerini ve bu işbirliği sürecinde geçirdikleri tüm değişim adımlarını bizlerle paylaştı. Özçoban, Nebim ile olan işbirlikleri süresince Nebim'in parametrik ve entegre altyapısının her zaman kendilerine kullanım kolaylığı ve hız sağladığını belirtti.

 

 

 

 

 

 

  Stefanel Türkiye Genel Müdürü Füsun Çevikel:

 "Nebim ile merkezimizde muhasebe dahil her alanda kontrolü sağlıyoruz."

Sektörün öncü firmaların Stefanel Türkiye Genel Müdürü, Füsun Çevikel Kuran, Nebim ile gerçekleştirdikleri işbirliğini ve birlikte vardıkları çözümleri bizlerle paylaştı. 2001 yılından bu yana Nebim ile işbirlikleri olduğunu belirten Kuran, Nebim sayesinde zincir mağazalarında kurdukları bilgi işlem altyapısından ve bu sayede tüm kontrolü nasıl daha rahat ve hızlı bir şekilde yapabildiklerinden de bahsetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tiffany Genel Müdürü Nüvit Alyanak :

 ‘Nebim ile tüm operasyonlarımıza hakimiz'.

Tiffany'nin tarihçesi ve faaliyet alanı hakkında bilgi verir misiniz?  

Marka Tekstil Paz. San. Tic. A.Ş. ticari unvanıyla Horoz Grubu ve Modateks ortaklığı ile 1998 yılında kurulan Tiffany, kısa sürede Türk pazarının önde gelen "casual", yani  rahat ve spor giyim markalarından biri oldu.  

"HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞA" sloganıyla özdeşleşen Tiffany, koleksiyon yapısını hedef kitlesinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturuyor ve "renkli" hayat tarzını benimseyen her yaştan gençler için rahat ve spor giyim üretiyor. Hem kadın hem de erkek koleksiyonlarında genç ve çağdaş giyimi tercih edenlere hitap eden Tiffany, tüketicilere sınırsız renk alternatifi sunuyor ve her yıl hazırladığı 6 farklı koleksiyona birbirinden canlı yeni Tiffany renklerini ekleyerek hazır giyimdeki renk seçeneklerini genişletiyor.

Yukarı Çık