Aşağıda İZ BİLİŞİM ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları ("Site Kullanım Kuralları") yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Kurallarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. İZ BİLİŞİM herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Kurallarını ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

İZ BİLİŞİM bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. İZ BİLİŞİM'in önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Nebim başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

İZ BİLİŞİM, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. İZ BİLİŞİM bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, İZ BİLİŞİM tarafından "olduğu gibi" esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. İZ BİLİŞİM, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler İZ BİLİŞİM'in sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. NebimExtra, Müşteri Paneli web sitesi dışındaki bu üçüncü parti site linkleri Nebim kontrolünde değildir ve İZ BİLİŞİM bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. İZ BİLİŞİM dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir İZ BİLİŞİM logosunu içerse dahi, bu sitenin İZ BİLİŞİM'den bağımsız olduğunu ve İZ BİLİŞİM'in bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

İZ BİLİŞİM sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen İZ BİLİŞİM'e bu tür bilgiler yollarsanız, İZ BİLİŞİM'e bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.

Copyright © 2015 İZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TUR. SER. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ.

Nebim, Nebim V3, V3, Winner, NebimExtra, WinExtra, Nebim logosu, Nebim V3 logosu, Nebim Winner logosu, NebimExtra logosu NEYİR BİLGİSAYAR SANAYİİ ve HİZMETLERİ A.Ş.'in tescilli markalarıdır. Adı geçen İZ BİLİŞİM ve İZ logosu İZ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TUR. SER. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. 'nin tescilli markasıdır. Diğer şirket, ürün ve hizmet adları başka firmaların tescilli markalarıdır.

Yukarı Çık